VideoluKart Nedir? Vodafone Videolu Kart

VideoluKart, marka ile müşteri arasında köprü oluşturan, dünyanın en etkili ve yüksek kaliteli interaktif pazarlama ürünüdür. 

Basılı materyallerin içine akıllıca yerleştirilen LCD ekranıyla, maksimum görsel etki yaratan VideoluKart, verilmek istenen mesajları tüketicilere en doğru şekilde ileten yeni nesil tanıtım aracıdır.

Küçük, pratik ve taşınabilir olması tüketicilerin ilgisini çekerken, içine yüklenen videolarla da markaların müşterileriyle doğrudan etkileşimini sağlar. VideoluKart, diğer reklam mecralarına kıyasla en yüksek müşteri geri dönüşünü sağlar.

Reklam bütçenize uygun ve sınırsız özellik ekleme olanağı sunan VideoluKart, markaların ihtiyaçlarına göre tamamen özelleştirilebilir.

VideoluKart, yapılan araştırmalara göre, akılda kalıcılık,  markaya duyulan his, tercihi etkileme ve satın alma eğilimini tetiklemede dünyanın bugüne kadar yapılmış en başarılı reklam aracıdır.

Şarj edilebilir dahili Li-on pille çalışan VideoluKart, 6 farklı ekran boyutuna ve 256MB - 32GB arasında değişen hafıza seçeneklerine sahiptir.

Şuan Twitter'da VideoluKart

It seems that module parameters haven't been configured properly. Please make sure that you are using a valid twitter username, and that you have inserted the correct keys. Detailed instructions are written in the module settings page.

İletişim